Figurin Toikka Nuutajärvi för iittala (konstglas)

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, glas, "Festive Pheasant", signerad och numrerad Oiva Toikka 395/2000, Nuutajärvi, etikettmärkt iittala, höjd 26, längd 41 cm

213764

2013-11-09