CF Reuterswärd litografier
Valmis
2013-11-06
213776
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera bladmått 62x45 cm