Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, design Johanna Egnell, vit laminat på kromat underede, tillverkare David design, höjd 37, 110x90 cm
Skador, nagg
213797
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här