Soffbord design Johanna Egnell

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, design Johanna Egnell, vit laminat på kromat underede, tillverkare David design, höjd 37, 110x90 cm

Kuntoraportti

Skador, nagg

213797

Päivämäärä:

2013-11-06