Soffbord design Johanna Egnell
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, design Johanna Egnell, vit laminat på kromat underede, tillverkare David design, höjd 37, 110x90 cm
Kuntoraportti
Skador, nagg
213797
Päivämäärä:
2013-11-06