Bord med fällskiva England

Bord med fällskiva England
Bord med fällskiva England
Bord med fällskiva England
Bord med fällskiva England
Bord med fällskiva England
Bord med fällskiva England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med fällskiva,1800-tal, England, mahognyfanér, höjd 74, 95x45,4, totallängd 84 cm

Fanérlagningar, spricka

213798

2013-11-12