Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm, oramad
213801
2013-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här