Ester Kjerner olja

Ester Kjerner olja
Ester Kjerner olja
Ester Kjerner olja
Ester Kjerner olja
Ester Kjerner olja
Ester Kjerner olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJERNER, Ester (1873-1952): Skutor vid Strandvägen, signerad och daterad E. Kjerner 1920, olja på duk, 42x48 cm

213810

2013-11-09