Herrarmbandsur med x-länk guld 18k
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SWAVING, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt på urtavlan, Unitas verk cal. 640, 17 jewels, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 92 g, längd 18 cm
Bruksslitage, ej originalarmband
213903
2013-11-24