Herrarmbandsur med x-länk guld 18k

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SWAVING, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt på urtavlan, Unitas verk cal. 640, 17 jewels, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 92 g, längd 18 cm

Bruksslitage, ej originalarmband

213903

2013-11-24