Herrarmbandsur Eweco

Herrarmbandsur Eweco
Herrarmbandsur Eweco

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EWECO, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt på urtavlan, Eta-verk cal. 2783, 25 jewels, rundad kvadratisk boett av guld 18 k, mockaband, 32,5x32,5 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, skadat armband

213908

2013-11-24