Herrarmbandsur Eweco
Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EWECO, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt på urtavlan, Eta-verk cal. 2783, 25 jewels, rundad kvadratisk boett av guld 18 k, mockaband, 32,5x32,5 mm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skadat armband
213908
2013-11-24