Vitrinskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, med stenskiva, fasettslipat glas, fanérat i valnöt, infällda fält med dekor av figurscener, höjd 151, 80x41 cm
Spräckt och skadad stenskiva, fanérskador, patinerade figurscener
213911
2013-11-06