Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGBÄDD, 1900-talets mitt, rosa plysch, delvis djuphäftad klädsel, lös gavel, längd ca 195x105 cm
Lös gavel, enstaka knapp saknas, lös kudde medföljer, smärre fläckar slitage
213924
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här