Dagbädd
Closed
2013-11-06
213924
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
DAGBÄDD, 1900-talets mitt, rosa plysch, delvis djuphäftad klädsel, lös gavel, längd ca 195x105 cm
Lös gavel, enstaka knapp saknas, lös kudde medföljer, smärre fläckar slitage