Paul Osipow etsning
Valmis
2013-11-06
213928
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): Komposition, signerad och daterad P Osipow -01, 3/35, färgetsning, rammått 29x41 cm