Henri D´Anty oljemålning

Henri D´Anty oljemålning
Henri D´Anty oljemålning
Henri D´Anty oljemålning
Henri D´Anty oljemålning
Henri D´Anty oljemålning
Henri D´Anty oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Montmartre, vy mot Sacre Coeur, signerad d´Anty, olja på duk, 60x73 cm

213957

2013-11-06