Henri D´Anty oljemålning
Valmis
2013-11-06
213958
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Vintermotiv med slädekipage, signerad d´Anty, olja på duk, 45x55 cm