Vas glas Jan-Erik Ritzman för Transjö (konstglas)

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, underfångsglas, signerad och daterad JE. (Jan-Erik) Ritzman Transjö -05, höjd 36 cm

213959

2013-11-10