Henri D´ Anty oljemålning

Henri D´ Anty oljemålning
Henri D´ Anty oljemålning
Henri D´ Anty oljemålning
Henri D´ Anty oljemålning
Henri D´ Anty oljemålning
Henri D´ Anty oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Tupp, signerad d´Anty, olja på duk, 61x50 cm

213960

2013-11-06