Bordslampor Louis XV-stil
Valmis
2013-11-06
213961
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, förgylld brons, dekor av putti, total höjd 25 cm
En figurin lös