Bordslampor Louis XV-stil

Bordslampor Louis XV-stil
Bordslampor Louis XV-stil
Bordslampor Louis XV-stil
Bordslampor Louis XV-stil
Bordslampor Louis XV-stil
Bordslampor Louis XV-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, förgylld brons, dekor av putti, total höjd 25 cm

En figurin lös

213961

2013-11-06