Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLDER, Edward Henry (act 1864-1917): Insjölandskap, signerad och daterad EH Holder 1877, olja på duk, 38x54 cm
213974
2013-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här