Hugo Birger tuschteckning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIRGER, Hugo (1854-1887): Skiss till "Marockansk harjägare och vattenförsäljare" (Göteborg Konstmuseum), signerad och daterad med dedikation Hugo Birger Tanger 85, tuschteckning, 43x36 cm
Fläckar
214016
2013-11-07