Hugo Birger tuschteckning

Hugo Birger tuschteckning
Hugo Birger tuschteckning
Hugo Birger tuschteckning
Hugo Birger tuschteckning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIRGER, Hugo (1854-1887): Skiss till "Marockansk harjägare och vattenförsäljare" (Göteborg Konstmuseum), signerad och daterad med dedikation Hugo Birger Tanger 85, tuschteckning, 43x36 cm

Fläckar

214016

2013-11-07