Dag Petersson litografi

Dag Petersson litografi
Dag Petersson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETERSSON, Dag (född 1939): Skator i träd, signerad Dag Petersson, litografi 101/190, 61x44 cm

214027

2013-11-09