Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FLOSSAMATTA, sannolikt Konstfilten, Göteborg 1920-tal, flossa, ca 346x220 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
214040
2013-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner