Konstfliten

Konstfliten
Konstfliten
Konstfliten
Konstfliten

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FLOSSAMATTA, sannolikt Konstfilten, Göteborg 1920-tal, flossa, ca 346x220 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

214040

2013-11-10