Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Den barmhärtige samariten, signerad Jenny Nyström, á tergo blyertsanteckning "För Julklockan", akvarell på papper uppfäst på kartong, 30x42,5 cm

214059

2013-11-15