Madeleine Pyk "Barndomen"

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (6) "Barndomen", signerade Madeleine Pyk, 218/250, färglitografier, blindstämpel Mourlot, bladmått 46,5x58 cm

Försättsblad samt en lito med mindre veck i hörn

214067

2013-11-07