Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): (6) "Barndomen", signerade Madeleine Pyk, 218/250, färglitografier, blindstämpel Mourlot, bladmått 46,5x58 cm
Försättsblad samt en lito med mindre veck i hörn
214067
2013-11-07