Göran C Karlsson gouache
2013-11-07
214069
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Geometrisk komposition, signerad och daterad
CGK -93, gouache, 38x14,5 cm