Göran C Karlsson gouache

Göran C Karlsson gouache
Göran C Karlsson gouache
Göran C Karlsson gouache
Göran C Karlsson gouache

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Geometrisk komposition, signerad och daterad
CGK -93, gouache, 38x14,5 cm

214069

2013-11-07