Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARLSSON, C Göran (född 1944): Geometrisk komposition, signerad och daterad
CGK -93, gouache, 38x14,5 cm
214069
2013-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här