Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 49x59 cm

214080

2013-11-07