Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Två träd, signerad Naemi Eriksson, olja på duk, 48x60 cm
Zustandsbeschreibung
214083
2013-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner