Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Sångsvanar, signerad Lars Jonsson, 80/350, färglitografi, bladstorlek 45x61, bildyta 32x46 cm

214091

2013-11-07