Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Flicka i blått, signerad Naemi Eriksson, olja på duk, 65x53 cm
214117
2013-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här