Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Birdlover", signerad och daterad Benno Artz 2010, olja på duk, ca 120x100 cm

214126

2013-11-07