Skänk 1900-tal

Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal
Skänk 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets början, höjd 102, 110x52 cm

214132

2013-11-07