Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, höjd 68, 95x51 cm

Omarbetat

214140

2013-11-08