Nikolai Silverberg olja

Nikolai Silverberg olja
Nikolai Silverberg olja
Nikolai Silverberg olja
Nikolai Silverberg olja
Nikolai Silverberg olja
Nikolai Silverberg olja

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVERBERG, Nikolai, 1900-tal, "Vallinkoski", olja på duk, signerad, 42x58 cm

214142

2013-11-07