Orientmatta Afghan

Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Afghan, ca 310x450 cm

Lagningar, trampveck, jämnt slitage, fläckar

214143

2013-11-08