Karl Reisenbichler etsning

Karl Reisenbichler etsning
Karl Reisenbichler etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REISENBICHLER, Karl (1885-1962): Figurscen, signerad Karl Reichenbichler, etsning, 12,5x23 cm

214157

2013-11-07