Romblad av Piranesi

Romblad av Piranesi
Romblad av Piranesi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRANESI, Giovanni Battista (1720-78): "Veduta del Castello dell´ Acqua Paola sul Monte Aureo", etsning, 1800-tal, 40x61,5 cm

Något fuktfläckad, hanteringsveck

214163

2013-11-07