Romblad av Piranesi

Romblad av Piranesi
Romblad av Piranesi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRANESI, Giovanni Battista (1720-78): "Veduta della Basilica di S. Lorenzo...", etsning, 1800-tal, 38 x 66 cm, tryckt på tjockt papper

Något fläckad

214164

2013-11-07