Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIRANESI, Giovanni Battista (1720-78): "Veduta della Basilica di S. Lorenzo...", etsning, 1800-tal, 38 x 66 cm, tryckt på tjockt papper
Något fläckad
214164
2013-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här