Romvy av Piranesi
2013-11-07
214170
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIRANESI, Giovanni Battista (1720-78): "Veduta del Ponte Salario", etsning, 1800-tal, 40x61,5 cm
Fläckade marginaler, liten reva i marginalen, småfläckad