Carl Wadell porträtt av Oscar II

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 99, olja på duk, 82x62 cm

214181

2013-11-07