Alexander Langlet olja

Alexander Langlet olja
Alexander Langlet olja
Alexander Langlet olja
Alexander Langlet olja
Alexander Langlet olja
Alexander Langlet olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LANGLET, Alexander (1870-1953): Ridande karoliner i snöyra, signerad och daterad Alex. Langlet -41, olja på pannå, 38x47 cm

214188

2013-11-08