Peter Dahl Torgny Lindgren "Kärleksguden..."

Peter Dahl Torgny Lindgren
Peter Dahl Torgny Lindgren
Peter Dahl Torgny Lindgren
Peter Dahl Torgny Lindgren
Peter Dahl Torgny Lindgren
Peter Dahl Torgny Lindgren

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, litografierna signerade och numrerade Peter Dahl 148/199

Kassetten med slitage

214253

2013-11-08