Peter Dahl Torgny Lindgren "Kärleksguden..."
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, litografierna signerade och numrerade Peter Dahl 148/199
Kassetten med slitage
214253
2013-11-08