Sven Inge de Monér oljemålning
Closed
2013-11-08
214257
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (född 1935): Komposition, signerad, olja på duk, 117x88 cm