Sven Inge de Monér oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (född 1935): Komposition, signerad, olja på duk, 117x88 cm

214257

2013-11-08