Gbr Heubach pojkdocka

Gbr Heubach pojkdocka
Gbr Heubach pojkdocka
Gbr Heubach pojkdocka
Gbr Heubach pojkdocka
Gbr Heubach pojkdocka
Gbr Heubach pojkdocka

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEBRÜDER HEUBACH BISKVI POJKDOCKA, omkring 1910-tal, huvud märkt "4, 6894, Germany", "intaglio eyes", stängd mun, modellerat hår, kulledad kropp i trä och massa, längd 36 cm, ställning medföljer

Kroppen med normalslitage

214305

2013-11-30