Gbr Heubach pojkdocka
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GEBRÜDER HEUBACH BISKVI POJKDOCKA, omkring 1910-tal, huvud märkt "4, 6894, Germany", "intaglio eyes", stängd mun, modellerat hår, kulledad kropp i trä och massa, längd 36 cm, ställning medföljer
Kroppen med normalslitage
214305
2013-11-30