Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FORSBERG, Nils (1842-1934): Man klädd i 1600-tals dräkt, signerad och daterad Nils Forsberg -15, olja på duk, 100x65,5 cm

Smärre färgbortfall

214306

2013-11-09