Birger Palme motiv från Riddarholmen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALME, Birger (1878-1928): Motiv från Riddarholmen, signerad och daterad B. Palme 16, olja på duk, 92x65 cm

214308

2013-11-09