Böcker, samling 1600-1800-tal

Böcker, samling 1600-1800-tal
Böcker, samling 1600-1800-tal
Böcker, samling 1600-1800-tal
Böcker, samling 1600-1800-tal
Böcker, samling 1600-1800-tal
Böcker, samling 1600-1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖCKER (51), i blandade ämnen såsom svensk geografi, matematik, religion, juridik och historia, huvudsakligen 1500-1700-tal, varierande format o. skick, delvis ej kompletta, defekter. 51 vol.

Skador, delvis ej kompletta.

214317

2013-11-14