Tore Strindberg figurin

Tore Strindberg figurin
Tore Strindberg figurin
Tore Strindberg figurin
Tore Strindberg figurin
Tore Strindberg figurin
Tore Strindberg figurin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STRINDBERG, Tore, brons, (1882-1968): "Crocus", signerad och daterad TS-19, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, höjd med sockell 18 cm

214328

2013-11-09