Såssnipa Qianlong (1736-95)
2013-11-09
214335
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SÅSSNIPA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor och pagodlandskap, höjd 10 längd 25 cm
Lagningar