Tore Strindberg skulptur

Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, gips, Tore Strindberg, "Krokus", signerad Strindberg, höjd 36,5 cm

Skadat öra , repor, nagg

214338

2013-11-09